Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

Online: Markuss, slaven, true
Dievča týždňa - klikni pre zväčšenie
Dievča týždňa
Chlap týždňa - klikni pre zväčšenie
Chlap týždňa
nasetipy.com - filmová diskusia nasetipy.com - politické kecy

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov

Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte

FINÁLE PLAY OFF Západní konference – 1. zápas

KHL / 28.03.2012 / autor: josef_KHL
Šport: Ľadový hokej | Zobrazení: 3269x | Počet komentárov - | Pridané: 2012-03-27 08:51:00

SKA PETROHRAD (1., 113) – DYNAMO MOSKVA (3., 105)
STAV SÉRIE: 0:0
(v závorce za názvem týmu: umístění v konferenci po základní části, body)
bilance doma (D)/venku (V) - umístění v celkové tabulce šampionátu po základní části (23 týmů), body:
SKA: D – 1., 65
Dynamo: V – 3., 45
vzájemné zápasy v této sezóně:
Dynamo – SKA 2:1, 1:4
SKA – Dynamo 3:4, 5:1
vzájemné zápasy v této finálové sérii:
(1. zápas - 28.3.) SKA – Dynamo ???
jak postupovaly v letošním play off:
SKA – CSKA Moskva 4:1, Atlant Mytišči 4:2
Dynamo – Dinamo Minsk 4:0, Torpedo Nižnij Novgorod 4:2
brankářská jednička - %úspěšnosti / průměr (aktuální statistiky):
SKA: Jakub Štěpánek – 94,7 / 1,08
Dynamo: Alexander Jeremenko – 94,0 / 1,63

komentář:
Do finále Západní konference postoupily týmy, které v základní části získaly nejvíce bodů a jako jediné (spolu s Traktorem Čeljabinsk z Východní konference) překonaly hranici 100 bodů. Na Západě se tedy žádné překvapení na úkor favoritů nekonalo. V základní části se oba soupeři utkali celkem čtyřikrát, každý z nich zvítězil dvakrát, z toho jednou vždy na ledě soupeře. Potud vše přesvědčivě hovoří ve prospěch vyrovnanosti této série.
Co se však týká statistických údajů v dosavadním průběhu play off, ty vypovídají ve prospěch SKA.
Pokud nahlédneme do samostatných statistik jednotlivých třetin, ve všech třech jasně dominuje SKA (1. a 2. třetiny má ze všech 16 týmů, které po základní části postoupily do play off, nejlepší – 3. třetiny má druhé nejlepší, Dynamo až 9.).
To samé platí i o procentuálním vyjádření efektivnosti střelby (SKA 11,38, Dynamo 8,54).
SKA má navrch i v průměru inkasovaných branek na zápas (1,18 – Dynamo 1,70) a také v průměru vstřelených branek na zápas (3,82 – Dynamo 2,70).
Ve prospěch SKA jasně vyznívá i procentuální úspěšnost hry v oslabení – 94,7 (Dynamo 79,6). V této souvislosti stojí za zmínku názor reprezentačního trenéra Slovenska Vladimíra Vůjtka, který právě v obsazení gólmanského postu v osobě Jakuba Štěpánka spatřuje jednu z mála zřetelnějších výhod ve prospěch Petrohradu.
Jediný ukazatel, ve kterém Dynamo svého soupeře předčí, jsou přesilovky, resp. jejich procentuální využití (Dynamo 25%, SKA 18,6%).
(Tato série se určitě ve 4 zápasech nerozhodne, ale ten první na domácím ledě vyhraje SKA Petrohrad)

 

zdroj: http://khl-ru.freepage.cz/






 Ak chcete prispievať do diskusie, prihláste sa.

Vloženie nového preview

(dnes: 04.08.2026) Zajtra Pozajtra

Pridať reakciu

0 / 1000 znakov