Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

Online: Markuss, slaven, true
Dievča týždňa - klikni pre zväčšenie
Dievča týždňa
Chlap týždňa - klikni pre zväčšenie
Chlap týždňa
nasetipy.com - filmová diskusia nasetipy.com - politické kecy

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov

Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte

Wolfsburg - Gladbach

Nemecko 1. futbalová Bundesliga / 04.02.2012 / autor: skočko
Šport: Futbal | Zobrazení: 3240x | Počet komentárov - | Pridané: 2012-02-03 19:25:00

VfL Wolfsburg (9.) – Borussia Mönchengladbach (4.)

Čierne „žriebä“ aktuálnej sezóny najvyššej súťaže v Nemecku má pred sebou ďalší náročný zápas, po minulom kole znova na pôde súpera, tentoraz pocestujú do Wolfsburgu. Rozhodne ale nie s porazeneckou náladou, veď na jar ešte zverenci Luciena Favreho neprehrali. Po senzačnej forme z jesene tak pokračujú vo výborných výsledkoch a pred svojími prenasledovateľmi si vypracovali už teraz slušný náskok (5. Werder Bremen stráca 8 bodov, 6. Leverkusen 9). Správy o uzdravených obrancoch Brouwersovi a Daemsovi znamenajú, že k dispozícii pre sobotné stretnutie budú všetci hráči Borussie. Na druhej strane hlásia absencie troch futbalistov (Polák, Vieirinha, Madlung). V januári pribudlo ale do kádra „vlkov“ 8 nových mien, pričom opačným smerom (všetci len na hosťovania) putovala pätica futbalistov. Jedným z nich je aj Tolga Cigerci, ktorý je na jeden a pol sezónnom hosťovaní práve v Gladbachu. Tréner Magath oznámil, že vzal na milosť zakončovateľa Patricka Helmesa a dostane príležitosť v prvom tíme, ale to ste už určite zachytili. Kvôli žltým kartám by mal chýbať Marco Russ. Z nových tvárí tak na svoj debut v zelenom drese stále čakajú Medojević, Hasani a Sissoko.

O sile manšaftu Gladbachu nepochybuje ani tréner Magath, ktorý si je vedomý predností Reusa, Hermanna či Hankeho, ako aj na výborné zvládanie brejkových situácií. Nie je tajomstvom, že momentálne postavenie Gladbachu je označované ako chvíľkové a porovnávaniam sa nevyhne asi nikto, kto po sezóne, v ktorej sa zachráni až v baráži, v tej nasledujúcej sa aj v jarnej časti stále reálne drží v boji o titul. Lenže tak vážne do poradia v prvej štvorke neprehováral ani v minulej sezóne Mainz. Naskytne sa však porovnanie s prekvapivou majstrovskou sezónou práve Wolfsburgu. Všade sa premieľa, že už tá séria musí skončiť, všetci sa pýtajú dokedy ešte budú mať toľko šťastia, alebo žeby to nebolo šťastie?!

V posledných vystúpeniach sa v lepšom svetle predviedli „Fohlen“ keď zdolali pomerom 0:3 domáci VfB Stuttgart, kým „Wölfe“ podľahli v Mníchove 2:0.

 

Bilancia:

VfL Wolfsburg

Doma: 6-1-2, 15:9, 19, (7. miesto)

Borussia Mönchengladbach

Vonku: 5-0-4, 10:5, 15, (5.)

 

Predpokladané zostavy:

VfL Wolfsburg

Benaglio – Rodriguez, Lopes, Träsch, Ochs – Schäfer, Jiráček, Polter, Dejagah – Mandžukić, Helmes

Borussia Mönchengladbach

ter Stegen – Daems, Brouwers, Dante, Jantschke – Arango, Neustädter, Nordtveit, Herrmann – Hanke, Reus






 Ak chcete prispievať do diskusie, prihláste sa.

Vloženie nového preview

(dnes: 04.08.2026) Zajtra Pozajtra

Pridať reakciu

0 / 1000 znakov